Voedselbank

Voedselbank

In verschillende kerken wordt in de gemeente Hellendoorn regelmatig een producteninzameling gehouden. In onze kerk is dat één keer per maand voorafgaand aan een viering. We willen aan de parochianen vragen op die dag producten mee te brengen, in de vorm van voedsel voor de Voedselbank. Het voedsel kan voor in de kerk in speciale kratten van de voedselbank geplaatst worden.

We denken daarbij vooral aan producten waarmee we onze voorraad ‘langer houdbaar’ op kunnen bouwen zoals:

– rijst – pasta’s – groenten-/ vruchten in blik of pot – olijfolie/zonnebloemolie –
tomatenpuree – suiker, zout – brinta, ontbijtgranen – beschuit, crackers –
vruchtensap, siroop – jam – soep (droog of blik) – thee, koffie – biscuits.

In ons land hebben we nog steeds veel overvloed en tegelijkertijd zien we dat er steeds meer burgers in onze gemeente onder een bestaansminimum moeten leven. Door gezond en houdbaar voedsel uit de overschotten van productie en verkoop in te zetten, dragen we een steentje bij om dat probleem te verlichten. We voorkomen daarmee tevens onnodige voedselverspilling en extra milieubelasting.

Ook met uw hulp door gezond en houdbaar voedsel beschikbaar te stellen, kunnen we bijdragen om hun probleem te verlichten.
i.v.m. de vakantie is er GEEN inzameling in de maand juni

Meer informatie:

Stichting Voedselbank Hellendoorn www.voedselbankhellendoorn.nl

Secretariaat voedselbank: Kruidenlaan 27 7443 GN Nijverdal
tel. 06 830 380 71     IBAN NL80 RABO 0141 5221 00

Meer Nieuws